Loading color scheme

Jastarnia - oferta dla grup

Zapraszam wszystkich organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej do skorzystania z naszej wakacyjnej oferty. Proponujemy Państwu organizację kolonii i obozów w oparciu o obiekt Szkoły Podstawowej w Jastarni. Jest to obiekt ogrodzony położony w centrum miasta przy głównym deptaku w kierunku Zatoki Puckiej.

Jastarnia to gmina miejska w województwie pomorskim, w powiecie puckim, na Mierzei Helskiej. Kurort nadmorski z sześcioma letnimi kąpieliskami morskimi, portem morskim i przystanią morską.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Uczestników i kadrę wypoczynku kwaterujemy w salach lekcyjnych. Ilość osób kwaterowanych w danej sali jest uzależniona od jej wielkości. Każda sala wyposażona jest w tapczany lub (i) łóżka polowe, pościel, szafy lub(i) szafki. Łącznie na dwóch piętrach budynku można zakwaterować 180 osób. Sale nie posiadają łazienek, ale na każdym piętrze budynku znajdują się toalety z łazienkami, a obok sali gimnastycznej i  na hali sportowej znajdują się kabiny z natryskami. Część sal wyposażona jest w umywalkę. W budynku szkoły znajduje się stołówka, na której podajemy bardzo smaczne posiłki. Każda osoba zakwaterowana w szkole w ramach odpłatności za pobyt otrzyma całodzienne wyżywienie składające się ze śniadania, dwudaniowego obiadu, podwieczorka i kolacji. Stołówka posiada 70 miejsc konsumpcyjnych. Na życzenie organizatora wypoczynku za dodatkową opłatą zapewniamy suchy prowiant na powrót do domu.

Zaplecze sportowe

Grupy zakwaterowane w szkole mają możliwość do bezpłatnego korzystania z sali gimnastycznej. Godziny i warunki korzystania z sali gimnastycznej należy uzgodnić na miejscu z kierownikiem obiektu. Nie przyjmujemy rezerwacji sali przed przyjazdem grupy.

Bezpośrednio ze szkołą sąsiaduje hala sportowa (bezpośrednie przejście z budynku szkoły bez konieczności wychodzenia na zewnątrz budynku). Jest to wielofunkcyjny obiekt sportowy przystosowany do rozgrywania zawodów sportowych, przeprowadzania treningów i ćwiczeń. Zasady korzystania z hali oraz warunki odpłatności należy uzgadniać bezpośrednio z kierownictwem hali pod numerem telefonu 58 675 28 56. Więcej informacji na temat hali sportowej można znaleźć na stronie: www.jastarnia.pl E-mail: sportwjastarni@gmail.com

Na terenie miasta znajduje się kompleks boisk sportowych ORLIK oraz boisko z naturalną nawierzchnią trawiastą o wymiarach 80m x 45m. Warunki korzystania z boisk należy uzgadniać pod numerem telefonu 880 232 457.

Nie pośredniczymy w rezerwacji hali sportowej oraz innych obiektów sportowych. Cena pobytu nie obejmuje najmu tej hali.

Informacje na temat obiektów sportowych należących do MOKSiR w Jastarni pobrane są ze strony internetowej www.jastarnia.pl. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku zmian lub w przypadku niezgodności tych informacji z rzeczywistością.

 

Lokalizacja

Cennik

 

Świadczenia wliczone w cenę jednostkową

- zakwaterowanie,
- śniadanie,
- obiad,
- podwieczorek,
- kolacja,
- możliwość korzystania ze szkolnej sali gimnastycznej.

Świadczenia bezpłatne

- pobyt 1 osoby na każde 15 miejsc pełnopłatnych,
- pobyt kierownika grupy (przy min. 49 os. razem z kadrą).

Świadczenia płatne dodatkowo

- Suchy prowiant na powrót - 22 zł/os.

Uwagi

- Nie zapewniamy ręczników.
- W pokoju nie zapewniamy czajnika oraz naczyń.
- Godziny posiłków należy uzgodnić na miejscu.

Rezerwacja miejsc

W celu złożenia rezerwacji należy wysłać informację na adres e-mail: biuro@kaertur.pl podając następujące dane:
- pełna nazwa zamawiajacego, adres oraz NIP,
- imię i nazwisko osoby (osób) upoważnionych do podpisania umowy (zgodnie z dokumentami rejestrowymi),
- termin pobytu,
- informacja na temat ilości uczestników i kadry,
- informacja na temat planowanego pierwszego posiłku w dniu przyjazdu,
- informacja na temat planowanego ostatniego posiłku w dniu odjazdu,
- informacja czy grupa będzie korzystała z suchego prowiantu na powrót,
- propozycja terminów płatności (po podpisaniu umowy wymagamy 30% zaliczki).

Po otrzymaniu ww. informacji potwierdzimy dostępność terminu pobytu, a w przypadku braku miejsc zaproponujemy inny termin. Po akceptacji terminu przygotujemy umowę, którą prześlemy pocztą elektroniczną. Wówczas otrzymaną umowę należy wydrukować w dwóch egzemplarzach, a następnie odesłać na adres:

Pensjonat Zielone Wzgórze
Bolesławów 52-53
57-550 Stronie Śląskie

Po otrzymaniu podpisanej umowy podpiszemy i odeślemy jeden egzemplarz.