Loading color scheme

Jastarnia - oferta dla gości indywidualnych, rodzin ...

Zapraszam wszystkich miłośników wypoczynku nad polskim morzem do skorzystania z naszej wakacyjnej oferty. Proponujemy Państwu  wypoczynek w oparciu o obiekt Szkoły Podstawowej w Jastarni. Jest to obiekt ogrodzony położony w centrum miasta przy głównym deptaku w kierunku Zatoki Puckiej.

Jastarnia to gmina miejska w województwie pomorskim, w powiecie puckim, na Mierzei Helskiej. Kurort nadmorski z sześcioma letnimi kąpieliskami morskimi, portem morskim i przystanią morską.

Zakwaterowanie

Naszych gości kwaterujemy w salach lekcyjnych Szkoły Podstawowej w Jastarni. Na okres sezonu wakacyjnego z pomieszczeń lekcyjnych wynoszone są meble szkolne i urządzane są pokoje wyposażone w tapczany z pościelą, krzesełka, szafki, stolik. Każda sala udostępniana jest na wyłączność. Pokoje nie mają łazienek, ale na każdym piętrze są toalety i łazienki ogólnodostępne, a przy sali gimnastycznej oraz hali sportowej znajdują się natryski. Dysponujemy jednym pokojem z indywidualną łazienką (umywalka, muszla ustępowa, bez prysznica).

Wyżywienie

W budynku szkoły znajduje się stołówka, na której wydajemy śniadania, obiady i kolacje. Śniadania i kolacje wydawane są w formie szwedzkiego bufetu. Każdy obiad składa się z dwóch dań (zupa, danie główne, napój). Oferujemy dwa warianty cenowe: nocleg z całodziennym wyżywieniem i nocleg ze śniadaniem.Wakacje 2020

Nocleg z całodziennym wyżywieniem w Jastarni

Wypoczynek wakacyjny nad morzem w miejscowości Jastarnia. Cena obejmuje zakwaterowanie oraz całodzienne wyżywienie. Cena dotyczy okresu od 29.06.2020r. do 25.08.2020r.

68 zł/os.

Czytaj więcej...