Loading color scheme

Pobierowo - oferta dla gości indywidualnych, rodzin ...

Zapraszam wszystkich miłośników wypoczynku nad polskim morzem do skorzystania z naszej oferty wakacyjnej. Proponujemy Państwu wypoczynek w oparciu o obiekt Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Pobierowie. Szkoła położona jest zaledwie 200 m od morza, a wokół niej rozciągają się piękne lasy sosnowo-świerkowe z utwardzonymi ścieżkami.

Pobierowo to wieś, nadmorska miejscowość wypoczynkowa z kąpieliskiem morskim w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim, w gminie Rewal.

Zakwaterowanie

Naszych gości kwaterujemy w salach lekcyjnych Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Pobierowie. Na okres sezonu wakacyjnego z pomieszczeń lekcyjnych wynoszone są meble szkolne i urządzane są pokoje wyposażone w tapczany z pościelą, krzesełka, szafki, stolik. Każda sala udostępniana jest na wyłączność. Pokoje nie mają łazienek, ale na każdym piętrze są toalety i łazienki ogólnodostępne, a przy sali gimnastycznej znajdują się natryski.

Wyżywienie

W budynku szkoły znajduje się stołówka, na której wydajemy śniadania, obiady i kolacje. Śniadania i kolacje wydawane są w formie szwedzkiego bufetu. Każdy obiad składa się z dwóch dań (zupa, danie główne, napój). Oferujemy dwa warianty cenowe: nocleg z całodziennym wyżywieniem i nocleg ze śniadaniem.Wakacje 2020

Nocleg z całodziennym wyżywieniem w Pobierowie

Wypoczynek wakacyjny nad morzem w miejscowości Pobierowo. Cena obejmuje zakwaterowanie oraz całodzienne wyżywienie. Cena dotyczy okresu od 22.06.2020r. do 30.06.2020r.

65 zł/os.

Czytaj więcej...
Wakacje 2020

Nocleg z całodziennym wyżywieniem w Pobierowie

Wypoczynek wakacyjny nad morzem w miejscowości Pobierowo. Cena obejmuje zakwaterowanie oraz całodzienne wyżywienie. Cena dotyczy okresu od 01.07.2020r. do 25.08.2020r.

68 zł/os.

Czytaj więcej...