Loading color scheme

Kilka słów o nas

KAERTUR Sp. z o.o. jest spółką kapitałową założoną w roku 2009. Początkowo siedzibą spółki był Wrocław, a w chwili obecnej jest to Nowa Ruda. Pomimo, że spółka powstała dopiero w roku 2009 to doświadczenie w zakresie organizacji wypoczynku posiadamy od roku 2005. Już wówczas w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej świadczyliśmy usługi noclegowe i gastronomiczne dla grup zorganizowanych dzieci i młodzieży szkolnej oraz dla osób indywidualnych. Poza usługami noclegowymi i gastronomicznymi świadczyliśmy także usługi turystyczne oraz szkoleniowe. Usługi świadczyliśmy w dzierżawionych obiektach w miejscowościach nadmorskich takich jak m.in. Kołobrzeg, Rzucewo, Jastarnia, Pobierowo, Międzyzdroje. Organizowaliśmy także kolonie wypoczynkowe dla dzieci w takich miejscowościach jak Czaplinek, Gdańsk, Kołobrzeg, Jastarnia i Rzucewo.

W chwili obecnej w celu świadczenia usługi noclegowej i gastronomicznej dzierżawimy dwa obiekty. Jest to budynek Szkoły Podstawowej im. Józefa Wybickiego w Jastarni oraz budynek Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pobierowie.

Od roku 2012 spółka jest właścicielem dwugwiazdkowego pensjonatu o nazwie Zielone Wzgórze w miejscowości Bolesławów. Jest to obiekt, w którym można zakwaterować do 44 osób. W tym samym budynku znajduje się restauracja o tej samej nazwie.

 

Adres siedziby firmy:

KAERTUR Sp. z o.o.

os. XXX-lecia 5/2/3

57-402 Nowa Ruda

 

Adres do korespondencji:

Pensjonat Zielone Wzgórze

Bolesławów 52-53

57-550 Stronie Śląskie

 

tel. 501 750 314

e-mail: biuro@kaertur.pl